Apartment № 3.42

Apartment №
3.42
92 685 000 ₽ 123 580 000 ₽ 25% скидка
при 100% оплате
66.8 м2 1 bedroom
building 3 floor 8
сдача 2 кв. 2024
House plan
C
C
План этажа

Features

  • A view over Victory Garden
  • designer finishing

How to buy: loyalty program, mortgage from 12 leading Russian banks

Purchase terms

Mortgage from 10,3%